Czy mogę wybielić zęby przed leczeniem próchnicy?

Witam, Co się stanie gdy pójdę na zabieg wybielania w poniedziałek a w środę na leczenie próchnicy? Jakie jest zagrożenie związane z wybielaniem przed wyleczeniem? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

W pierwszej kolejności powinno odbyć się leczenie, dopiero później może Pani się zdecydować na wybielanie zębów. Jeśli stan uzębienia wymaga uzupełnienia ubytków, to konieczne jest wykonanie wypełnień przed wybielaniem. Do zębów cierpiących na próchnicę lub tych z uszkodzonym szkliwem może dostać się drażniący preparat wybielający i wywołać dolegliwości bólowe. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl