Czy mogę zastosować testosteron?

Witam. Mam nerwice natrectw biore anafranil 75 po poltora tabletki , egzysta oraz ranofren. Cwicze na silowni i zastanawiam sie nad wzieciem testosteronu . Czy to bedzie mialo zwiazek z psychika czy wgl nie oddzialuje. Z goey dziekuje za odpowiedz

Witam! W tym zestawieniu jedynie anafranil i ranofren mogą wchodzić ze sobą w reakcje. Testosteron "nie gryzie się" z żadnym z nich. Łączenie trójpierścieniowych leków p/depresyjnych z olanzapiną jest dość powszechnie stosowane, jednak opisywano reakcje niekorzystne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.