Czy mogę zastosować oleje CBD?

Od lat leczę się na depresję i zaburzenia lękowe, niedawno dostałam też diagnozę specyficznych zaburzeń osobowości F60 bez określania podkategorii. Obecnie biorę na stałe leki: Dulsevia 60 mg, Lamilept 50 mg x2, Egzysta 75 mg x2 ( doraźnie w przypadku ataków paniki lub epizodu derealizacji) oraz doraźnie Mirtor 7,5 mg na sen. Ponadto przyjmuję także Letrox 75 mg (choroba Hashimoto z niedoczynnością tarczycy) oraz Beto 50 ZK 47,5 mg na podwyższone tętno (spoczynkowe w ciągu dnia w okolicach 100 uderzeń na minutę, do 140-150 w trakcie lekkiego wysiłku, w nocy ok. 70-80/min - zawsze przy optymalnym ciśnieniu). Pytanie: Czy przy przyjmowaniu powyższych leków mogę włączyć do terapii produkty CBD w celu złagodzenia dystresu, który uniemożliwia mi codzienne funkcjonowanie?

Szanowna Pani,

To pytanie warto skierować do lekarza psychiatry, pod kontrolą którego/której się pani znajduje. Jest to najbardziej kompetentna osoba, która zna pani historię leczenia i reakcje na przyjmowane dotąd leki.

Pozdrawiam.

Szanowna Pani,

To pytanie warto skierować do lekarza psychiatry, pod kontrolą którego/której się pani znajduje. Jest to najbardziej kompetentna osoba, która zna pani historię leczenia i reakcje na przyjmowane dotąd leki.

Pozdrawiam.