Czy mogę zmienić kolejność przyjmowania tych leków?

Biorę pregabalinę na lęk uogólniony 75 mg w dzień i 150 mg na noc. Pracuję na 3 zmiany. Czy na nocnej zmianie mogę zamienić tą kolejność? 150 mg na noc w pracy to jednak za dużo będzie, już raz próbowałem. Oczywiście na wizycie zapomniałem o to spytać.

Dzień Dobry Panu:)

Jest potrzeba, by jakiekolwiek zmiany w leczeniu farmakologicznym konsultować z Lekarzem prowadzącym/ordynującym leczenie.

Z życzeniami dla Pana powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605