Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mogłabym odstawić ten lek?

Dzień dobry od trzech dni biorę 0.5 tabletki Asertinu. W pierwszy dzień wymiotowałam do południa w drugi nie miałam apetytu i było mi zimno A w trzeci miałam przez cały dzień straszne wymioty i mdłości. Czytałam żeby to wytrzymać tylko ja nie mam jak bo mam małe dziecko A w takiej sytuacji ciężko mi się nim zajmować , gdy cały dzień wymiotuje i mam mdłosci.Polepszyło się dopiero wieczorem po lekach przeciwwymiotnych. Mam pytanie czy mogę odstawić ten lek bo nie Mam siły tak się czuć codziennie A wizytę u psychiatry mam dopiero za 4 dni.
KOBIETA, 38 LAT 2 miesiące temu

Powrót pacjenta oddziału psychiatrycznego do domu

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy