Czy mogłem zahamować działanie Flavamed?

Witam, w piątek 09.03 bylem u lekarza ponieważ źle się czułem miałem dzień wcześniej gorączkę 39 stopni i płuca mnie trochę bolały przy kaszlu. Lekarz przepisał mi receptę - Flavamed: tab. mus 60 mg 1x1 - ZYx Bio tabl 1x1 - Acodin Duo syrop 15 50 mg/5ml Theraflu extragrip 3x1 - Aspirin C Forte 1x1 na noc Po 3 dniach gorączka ustąpiła, ale gdy kaszle czuje jakby płuca mi bąbelkowały w środku ale nic mi się nie odrywa Moje pytanie brzmi: Czy jak brałem ten syrop przeciw kaszlowy 3x dziennie to mogłem zahamować działanie Flawamed? Czy moge mieć zapalenie oskrzeli? Lekarz nie powiedział co mi jest. Dostałem polecenie lezec 7 dni. Pozdrawiam Piotr

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się ponownie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć