Czy mogło dojść do poczęcia w takiej sytuacji u 28-latki?
Dzień dobry. Pytanie moje dotyczy zajścia w ciążę. 13.listopad wspolzylam z chłopakiem jeden raz bez zabezpieczenia. 16 listopad miałam miesiączke. 13 grudnia miałam miesiączke. Później z końcem grudnia wspolzylam z drugim chłopakiem z którym jestem do dziś. 4 i 5 stycznia lekkie plamienie 6,7,8,9 normalne krwawienie. 9 luty wyszło 5 tyg ciąży z USG. Czyli zapłodnienie jakby wychodziło w te lekkie plamienie w styczniu po stosunku z końcem grudnia? . Czy dziecko może być pierwszego chłopaka czy to raczej nie możliwe. ?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
współżycie w listopadzie, po którym pojawiła się menstruacja raczej nie doprowadziłoby do zapłodnienia. Były to dni niepłodne, a poza tym po tym zdarzeniu miała Pani dwie miesiączki.
Współżycie pod koniec grudnia najprawdopodobniej zakończyło się zapłodnieniem, co potwierdzałyby plamienia, które wystąpiły na początku stycznia. Było to zapewne plamienie implantacyjne, które oznacza zagnieżdżanie się zarodka w jamie macicy.