Czy mój opis mammografii jest prawidłowy?
OPIS MAMMOGRAFII: Piersi o silnie wysyconej, gruczolowo-wloknisej strukurze. Przy scinie klatki piersiowej prawej piersi pasmowate zageszczenie o wygldzie skupiska tkanki gruczolowej- widoczne w projekcji skosnej. W obrebie kwadrantow przysrodkowych (projekcja cc)

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opis nie wskazuje na nieprawidłowości, ale powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!