Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wstyd nie zapytać - ciąża bez opryszczki

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

poziom beta hCG wyklucza ciążę w Pani przypadku – poziom gonadotropiny kosmówkowej poniżej 5mIU/ml jest stanem fizjologicznym dla każdego człowieka, niewskazującym na odchylenia od normy czy ciążę.

Więcej pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/hcg.

Pani samopoczucie zdecydowanie wymaga skonsultowania się z lekarzem – internistą i ginekologiem. Niestety nie sposób wskazać jednoznacznie przyczyny Pani dolegliwości, gdyż nie są symptomatyczne dla konkretnego schorzenia.

Na pewno warto wykonać morfologię krwi oraz sprawdzić poziom żelaza czy ferrytyny, natomiast badanie ginekologiczne – być może wraz z pakietem badań hormonalnych – może wskazać nieprawidłowości w obrębie narządu rodnego (endometrioza, PCOS, stany zapalne jajników i przydatków).

Zachęcam do zapoznania się z naszym artykułem, być może okaże się pomocny: https://portal.abczdrowie.pl/bol-podbrzusza-u-kobiet-objaw-wielu-chorob.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy