Czy moje dolegliwości są związane z nerwicą lękową?

Witam . Pisze ponieważ pierwszy raz w życiu przytrafiło mi się w nocy dziwne uczucie mianoicie nie mogłam złapać oddechu było to tak silne że aż mnie podniosło i przebidzilo :( nigdy w czesniej się nie spotkałam z taka przypadłością . Cierpię na nerwice lękowe A przynajmniej tak mi się wydaje . Badania dotychczas miałam wykonane gastroskopie z pobraniem 6 biopsji wszytko ok badanie ogólne krwi ok ehh serca ok tsgmh tf3 tf4 ok tomograf kręgosłupa Piersiowego ok Natomiast mam strasznie spięte plecy ramiona szyja i odcinek piersiowy gdzie sprawia mi to bol :( czy to co się stało w nocy może być od tak bardzo świętych pleców? Mam wrażenie jak by to się działo przez okropnie spięte mięśnie :( ale pewności nie mam A że walczę sama bez pomocy leków na nerwice to chciała bym się troszkę uspokoić że nie jest to nic złego...

Dzień dobry!

Właściwą drogą jest pozostawania w kontakcie z lekarzem psychiatrą oraz w psychoterapii.
Nie jest możliwe odpowiedzieć na Pani pytanie na podstawie skąpych informacji i bez osobistego kontaktu.

Pozdrawiam!