Czy moje gardło jest podrażnione ością?

Witam serdecznie, Mam pytanie w czwartek jadłam na obiad rybę ( filet z sandacza). Niestety zdarzyło mi się polknac osc. Nie czułam zeby mi gdzieś utknela gdyż nie było bolu gardla oraz przelyku. Natomiast od piątku do dziś mam wrażenie jakbym coś miała w gardle. Uczucie to znika podczas jedzenia i picia i z dnia na dzień jest coraz mniejsze. Czy może to być skutek podrażnienia gardla przez polknieta osc?. Z góry dziękuje za odpowiedź.

To może być skutek podrażnienia, bądź utrzymującego się w drogach pokarmowych fragmentu ości. Proszę skontaktować się z laryngologiem, konieczne będzie wykonanie badania laryngoskopowego.