Czy Monoprost przebarwia skórę?

Witam. Stosowałam Cosopt ale źle się po nim czułam obecnie stosuję od kilku miesięcy Monoprost wieczorem, nie wiem czy lepiej zakraplać oczy rano czy wieczorem. Słyszałam również, że Monoprost przebarwia skórę powiek i powoduje zapadanie się gałek ocznych, czy to prawda, bardzo się tym zmartwiłam.

Witam. Monoprost na noc 1x do PLO. Jak wszystkie prostaglandyny może nieść za sobą pewne działania uboczne.Kolor wokół oczu ustępuje po odstawieniu leku. U moich pacjentów nigdy nie obserwowałam tego efektu ubocznego .Pozdrawiam serdecznie