Czy morfologia pokazuje przyczynę stresu?

Dzień Dobry. Zwracam się z prośbą o pomoc w analizie wyników badań. Dodam tylko ,że od dłuższego czasu ciągle chodzę jakaś zestresowana , poddenerwowana , osłabiona i od kilku dni mam dziwny ból głowy . Będę wdzięczna za pomoc . Pozdrawiam . oto wyniki : Morfologia krwi obwodowej: wszystko w normie oprócz : LYMF% 52,8 ( 20,0-40,0) GRAN % 41,5 (50,0-70,0) TSH 4,56 (0,25-5,00 FT3 3,79 (4,00-8,30) FT4 12,50 (10,60-19,40)

Częściowe ocenianie wyników badań może prowadzić do nieporozumień. To tak jakby mechanik samochodowy miał oceniać silnik tylko po nieprawidłowym tłoku, a reszty by nie widział.Badania, które pani publikuje są na granicy normy i nic konkretnego na tej podstawie nie można napisać.