Czy możliwa jest bezpłodność u partnera?

Witam! Mam dosyć nietypowy problem, martwię się o płodność swojego partnera, ale nie chce mu nic sugerować bo to delikatny temat. Mój były chłopak miał bardzo gęste, białe nasienie. Myślałam, że każdy mężczyzna produkuje taki ejakulat. Wytrysk mojego obecnego partnera jest rzadki, niezbyt lepki. Jest to przeźroczysty płyn z zawieszonymi białymi, gęstszymi frakcjami. Wiem, że kolor i gęstość ejakulatu zależy od ilości wytrysków, diety i jest zmienna, natomiast podany przeze mnie opis to uśredniona wartość. Dodam że poprzedni partner miał jądra normalnej wielkości, obecny posiada bardzo duże gonady. Uprawiamy seks od ponad roku, jedynym zabezpieczeniem jest stosunek przerywany. Czy powinnam się martwić o płodność swojego lubego, zasugerować badania czy to po prostu zmienność osobnicza?

Myślę, że prawie na każdy temat można z partnerem rozmawiać, jeśli robi się to kulturalnie.
O poprzednich partnerach lepiej jednak nie!, panowie źle to zazwyczaj znoszą...
Warto podkreślić, że tzw. stosunek przerywany nie zabezpiecza przed zajściem w ciążę.

Pozdrawiam Świątecznie. JW, blog seksuologia.com 12/17