Czy możliwa jest borelioza u 59-latki?

Witam, około 6 m-cy wcześniej kontakt z kleszczem, kleszcz przebadany, wynik ujemny (ale badanie po 48 godzinach). Test Borella EUROLINE-WB lgM podaje wyniki: VIsE; p.83; p.39 BmpA; p.31 OspA; p.30; p,21; p.19; p.17 zerowe, dla p.25 (OspC) intensywność 9. Kontrola Koniugatu IgA(A) i IgG(G) zerowe, IgM(M) 95, Pasmo kontrolne (Ws) 177, Pasek pozycji (Ani) = 0, ostateczny wynik "negatywny". Niby w porządku, ale niepokoją mnie wysokie wartości IgM (95) i Ws (177). O czym może świadczyć taki wynik?

Najlepiej byłoby skonsultować te wyniki na wizycie bezpośredniej u lekarza chorób zakaźnych. Niestety nie wiem czy ma Pani jakiekolwiek objawy niepokojące, które mogłyby wskazywać na chorobę.