Czy możliwa jest ciąża w wieku 47 lat?

Mam 47 lat. Mam jednego syna, który ma już 18 lat. Chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko. Czy w tym wieku to możliwe? Dodam, że miesiączkuję regularnie i jestem ogólnie w dobrej kondycji, czuje się młodo. Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę za pierwszym podejściem, a więc nie miałam problemów. Od miesiąca zaczęłam suplementować kwas foliowy. Kiedy mogę rozpocząć starania?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jak najszybciej . Osobiście polecam kontakt z ginekologiem - po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć