Czy możliwa jest menopauza w wieku 35 lat?

Witam Mam nie typowe pytanie.Mianowicie czy majac 35 lat mogę przechodzić okres przekwitania? Moje objawy jakie są to: raz mi goraco raz zimmno wszystko mnie denerwuje i drazni w ciagu roku duzo przybralam na wadze miesiączki są 2 razy w miesiącu . robiłam test ciążowy ale wyszło ze nie jestem w ciąży proszę o jak najszybszą odp.Dziekuje

Dzień dobry!

Jest możliwe przechodzenie okresu menopauzy przedwcześnie, ale nie wydaje się to najbardziej prawdopodobną możliwością. Podobne objawy może dawać wiele chorób i zaburzeń, m.in. różnego rodzaju zaburzenia hormonalne, nie będące menopauzą.

Pozdrawiam!