Czy możliwa jest wysypka na tle nerwowym?

Witam, chciałam zapytać czy możliwe jest dostanie wysypki na tle nerwowym, psychologicznym. Jestem mamą 18 dyniowego Tomka. Nie chcę karmić piersią ale próbowałam przez pierwszy czas aby otrzymał siarę itp. córkę karmiłam dwa tygodnie ze względów medycznych przestałam ale też nie chciałam karmić. Teraz karmienie idzie lepiej ale ja wciąż nie chve,AM do tego negatywne emocje i podczas każdego karmienia marzę aby to było ostatnie. Od kilku dni mam wysypkę na dekoldzie, piersiach, czasem brzuchu, rękach. Zwiększa się i zmniejsza. Zastanawiam się czy to może byc reakcja na to że wszyscy mnie do tego kamienia zmuszają i nawet nie chcą słyszeć mojego głosu że się w tym duszę. Nie chcę wyjść na wyrodna matkę ale już w głowie same pomysły jak zmniejszyćiekszyc laktacje

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Taka wysypka może mieć różny charakter, dlatego najlepiej by było gdyby lekarz (np. lekarz rodzinny) Panią zbadał.