Czy możliwe jest uszkodzenie organów?

Szanowny Panie doktorze moja przyjaciółka 30 lat byla leczona przez dlugi okres na pluca otrzymywala przez trzy miesiace leki na to schorzenie teraz ma problemy przez te leki z watroba i trzustka nie wiem takze w jakim stopniu sa te organy uszkodzone( nie znam nazwy leków) moje pytanie brzmi czy ma szanse na wyzdrowienie? rozumiem ze nie znajac zadnych wyników i historii choroby bedzie trudno odpowiedziec na moje pytanie.Jest leczona szpitalnie.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Nie znając prawie nic o pacjentce nie można się wypowiedzieć