Czy tomografia komputerowa powoduje raka?

Witam mam 22 lata,kiedys bylam na wizycie u lekarza i zapytalam czy moglby mi dac skierowanie na jakies badanie,poniewaz czasem mam silne bole glowy,lekarz dal mi skierowanie na TDM tomografie komputerowa z i bez kontrastu,bez zadnego badania.Nie mam pojecia dlaczego tomografia byla zrobiona az 3 x, gdy po pewnym czasie wyskoczyla mi str:tomografia powoduje raka ,tak od tego dnia przezywam koszmar,nie spie,nie jem,mam bole plecow,nog,dusznosci,lék,czy moje DNA zostalo uszkodzone?30msv to duzo?

Ma Pani wiele objawów nerwicy depresyjno-lękowej; niepokoje, leki, brak snu i apetytu, obawy przed ciężka chorobą, zaburzenia snu.
Sporadyczne, nawet silne bóle głowy, mogą występować w przebiegu migreny czy napieciowych bólów głowy. Wskazan wityta u NEUROLOGA

Przypuszczam, że w Pani przypadku badanie TK głowy nie spowodowało żadnego zagrożenia
Warto porozmawiać z PSYCHOLOGIEM i PSYCHIATRĄ.
Choroby "wyczytane w internecie" stanowią spore zagrożenie dla wielu osób poprzestających na czytaniu, zamiast dokładnego wyjaśnienia wątpliwości z LEKARZEM.
Pozdrawiam