Czy możliwe jest zakażenie podczas seksu oralnego?

Witam, Dzis mija 5 tygodni od ryzykownego zdazenia. Moja historia wyglada tak, sex oralny damsko-meski z "nieznajoma" glebokie pocalunki ona mnie a ja ja... 5 dni po tym zdazeniu zaczelo mnie bolec gardlo i odczuwam bole glowy i tak do dzis, jestem bardzo zmeczony nie mam sily na nic i mam problem ze snem... 4 tygodnie po zdazeniu robilem badania w laboratorium na hiv, wynik ujemny. Czy jest mozliwe ze zarazilem sie czyms? Bardzo prosze o pomoc

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza POZ lub dermatologa-wenerologa, obejrzą, zbadają, pobiorą do badań materiał, wymaz i ustalą co dalej.
Nie można wykluczyć nastawień hipochondrycznych, ale najpierw należy wykluczyć inne przyczyny.
Powodzenia
W. Łuczkowski.