Czy możliwe, że będę miał aparat?

Witam mam takie pytanie odnośnie dwóch górnych jedynek ponieważ ja prawej jedynce ukruszyl mi się z boku byłem u dentysty i pani powiedziala że na zdjęciu nie widzi żadnej bakteri nie jest to zwykle ukruszenie lecz skierowała mnie do ortodonty bo najprawdopodobnie ząb mi się obrucił chciałbym się bardziej dowiedzieć co miała na myśli dokładnie czy będę miał aparat by się nie obracały i dalej później będzie do dorobienia ten kawałek który się ukruszyl dodam tylko że na zdjęciu widać jak to pani powiedział 1 czy 2 milimetry pęknięcie kości i pytała czy się uderzyłem czy coś a ja że nie ,nie było wogole takiej sytuacji proszę o odpowiedź

Najczęściej opisane przez Pana objawy wskazują na wadę zgryzu. Nieprawidłowo ustawione kości powodują brak równowagi nerwowo mięśniowejj, krzywo ustawione zęby - co w konsekwencji może doprowadzić do ich uszkodzenia. Warto posłuchać dentystki i rozpocząć leczenie ortodontyczne. Pozdrawiam