Czy możliwe, że jest to niegroźna zmiana związana np. z problemami hormonalnymi?

Dzień dobry. Na samym dole prawej piersi, tak jakby pod piersią w fałdzie podpiersiowym (w tym miejscu gdzie znajduje się firzbina od biustonosza), znalazłam zgrubienie / guzek. Czekam na wizytę u lekarza. Chciałabym jednak zasięgnąć rady, bo inaczej zwariuję ze strachu. Czy możliwe, że jest to niegroźna zmiana związana np. z problemami hormonalnymi? Czy w tym miejscu zdażają się guzy nowotworowe?

Lek. Tomasz Budlewski

najbardziej prawdopodobne jest zmiana która wynika z podrażnienia wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i.ocena