Czy możliwe, że to była jednak miesiączka?

28 grudnia przeszłam zabieg amputacji szyjki macicy metodą Sturmdorfa. Ostatnią miesiączkę miałam 13 grudnia, 2 dni po zabiegu zaczęłam krwawić świeżą czerwona krwią, krwawienie trwało 7 dni i było słabsze niż miesiączki. Czy możliwe że to była jednak miesiączka. Od tamtej pory nie mam żadnych krwawień, a miesiączka wg prawidłowego terminu powinna wystąpić 8 stycznia, ale się nie pojawiła. Normalnie mam regularne cykle co 26 dni. Boli mnie też brzuch w dole i lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Czy jest powód do niepokoju? Czy ginekolog na podstawie USG będzie s stanie określić fazę cyklu, bo przez te nieterminowe krwawienie straciłam rachubę i nie wiem kiedy spodziewać się kolejnej miesiączki.

Tak, zachęcam do wizyty u ginekologa w razie jakichkolwiek wątpliwości.
Kontrola po zabiegu jest konieczna.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu abczdrowie.pl