Czy to może być miesiączka?

Witam. W ubiegły czwartek (25 maja) przeprowadzano u mnie zabieg laparoskopowego usunięcia ciąży ektopowej wraz z usunięciem jajowodu (ciąża umiejscowiona była w prawym jajowodzie). W drugiej dobie od zabiegu wystąpiło u mnie obfite krwawienie, któremu towarzyszy ból podbrzusza charakterystyczny dla menstruacji. Czy to może być miesiączka? Czy powinnam się obawiać tej sytuacji? Krwawienie utrzymuje się do dziś, jednak jest już nieco słabsze. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal jest krwawienie proszę pilnie udac się do lekarza ginekologa