Czy można całkowicie stracić libido, używając przez rok maści na szczelinę odbytu?

Czy można całkowicie stracić libido używając przez rok maści na szczeline odbytu o następującym składzie: - hydrocortisoni 0.8 - anaesthesini 10 - 3% sol borici 15 - eucerini ad 100 Znikły mi poranne erekcje oraz libido i mysli erotyczne jednak jesli wymusze np przez masturbacje to wszystko działa lecz również nie mam na to ochoty. Wszystkie badania w tym hormony w normie. Jeszcze taki szczegol po uprawianiu sportu nie czuje endorfin a kiedys czulem.

Lek. Michał Lenard

Maść, którą Pan stosuje nie powinna być przyczyną Pańskich objawów. Obniżenie libido może mieć wiele przyczyn, w tym psychologicznych (np. przewlekły stres). Sugeruję wizytę u seksuologa. Pozdrawiam!