Czy można nosić dziecko przy kamicy żółciowej?

Witam. Za 4dni mam się zgłosić do lekarza w celu planowej operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Miałam dwa ataki kolki jednak nie ma zapalenia. Mam 3miesięczne dziecko które waży ponad 7kg i tu moje pytanie kiedy będę mogła je nosić. I druga sprawa to karmienie piersią, ile czasu po narkozie mogę to robić., 23lata

Po narkozie zwykle ok. 12 h przerwa jest wskazana i zalecana - zależy to też od leków jakie Pani dostanie, proponuję porozmawiać o kp z anestezjologiem. Odnośnie dźwigania - kwestia kilku dni oszczędzania się. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.