Czy można otrzymać lek biologiczny z góry na trzy miesiace?

Witam mam pytanie ,pracuje za granicą ale obecnie jestem w Polsce leczę się na rzs i biorę lek biologiczny czy jest możliwość żebym otrzymała lek z góry na 3 miesiące bo chciałam wrócić do pracy lecz niewiem czy lekarz podejmie taka decyzje

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jaki to
Lek dokładnie . Sposób podawania , od jak dawna jest stosowany i jaka jest reakcja na leczenie , czy będzie możliwość wykonania badań kontrolnych ?