Czy można otrzymać rentę przy wielu schorzeniach?

witam mam łuszczyce rozlegla, łzs, poczatek miazdzycy,niewielki tetniak aorty brzusznej( co 3 miesieczny doppler i obserwacja) , guzek piersi( w trakcie diagnozy),niewydolnosc zylna konczyn dolnych , anemie, jestem po raku szyjki macicy przeinwazyjnym, obecnie podejrzenie raka sromu ( w grudniu pobrane zostana wycinki), podejrzenie niedoczynnosci tarczycy atopowe zapalenie skory dzis pani na komisji powiedziala ze na moje choroby grupa sie nie nalezy czy to prawda

Musi pani pamiętać, ze lekarz orzekający w ZUS lub w Komisji ds Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności kieruje się przepisami, a nie współczuciem. Tutaj nie ma znaczenia empatia, ilość schorzeń, trudności życiowe itp. Tutaj jest ważna sprawność do funkcjonowania i do pracy w ogóle. Dlatego często te orzeczenia wydają się być krzywdzące. Od każdej takiej decyzji można jednak się odwoływać. Jeśli wydaje się pani, że lekarz niesłusznie i niezgodnie ze stanem faktycznym orzekł o pani sprawności to można, a nawet trzeba się odwoływać.