Czy można uprawiać nordic walking w ciąży?

zrobiłam dziś test ciążowy i zobaczyłam upragnione dwie kreski,wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tyg,codziennie chodzę ok 1,5 godz z kijkami (nordic walking) zastanawiam się czy do wizyty u lekarza powinnam nie trenować,boję się czy nie zrobię tym krzywdy dziecku (boję się że tym mogę poronić)

Lek. Michał Lenard

Póki co może Pani chodzić z kijkami, nie ma powodu do obaw. Dalszych informacji udzieli Pani ginekolog. Pozdrawiam!