Czy można w tej sytuacji wykonać korektę kwasem hialuronowym?

Czy 3 lata po operacji nosa metodą zamkniętą, można wykonać korektę kwasem hialuronowym i tym samym uniknąć kolejnej operacji (nos zbyt zadarty)?

Korekta kwasem hialuronowym umożliwia wypełnienie pewnych deficytów objętości. Na pytanie o możliwość uniknięcia chirurgicznej korekty, celem zapewnienie oczekiwanych przez Panią rezultatów, można odpowiedzieć jedynie po zbadaniu nosa i ocenie wyników badania radiologicznego.