Czy można wykonać MR przy klaustrofobii?
mam skierowanie mri glowy angio mr sk, mam tetniak mózgu nie pekniety, i mam klustrofobie, czy takie badanie jest mozliwe? i gdzie to mozna wykonac ?

MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Badanie jest możliwe, jeżeli ma Pan zdiagnozowaną klaustrofobię to przeprowadza się je po podaniu odpowiednich środków uspokajających. Wykonać je można w szpitalu wyposażonym w odpowiedni sprzęt, sugeruję skierować się do większego szpitala, może być to szpital uniwersytecki. Pozdrawiam!