Czy muszę udać się z tym do dermatologa?

Witam, mam 22 lata, jestem kobietą, od kilku lat leczę się na tarczycę (niedoczynność, biorę letrox 75), miałam w przeciągu szkoły chorobę taka jak mononukleoza, ogólnie mialam słabsza odporność, teraz jest lepiej, biorę witaminy i mam wrażenie że mniej się przeziebiam, mniej chorób mnie łapie. Mój problem polega na tym że jakieś 2 miesiące temu patrząc na swoje plecy dojrzałam białe plamki. Chciałam zapytać co to może być, rozprzestrzeniły się teraz na drugą łopatkę wcześniej miałam tylko 2 plamki na jednej, to wygląda jak jakbym opaliła się a białe plamki zostały nieopalone.. Czy to jakaś choroba skóry ? Dodam że zobaczyłam to w lustrze, nie swedzialo mnie nic, nie piekło także to tylko kolor. Czy udać się z tym do dermatologa? Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl