Czy na tym rezonansie będą widoczne także stawy skroniowo-żuchwowe?

Od pewnego czasu mam lewostronny ból głowy, który występuje ciągle (już kilka miesięcy). Okolice łuku brwiowego, oko, nos, policzek, koło ucha oraz szyja. Ból jest tępy, czuję ucisk i spięte mięśnie. Pojawił się po usunięciu ósemki. Stomatolog stwierdził, że wszystko z zębami w porządku. Laryngolog potwierdził zdrowe zatoki. Neurolog podejrzewa neuralgię nerwu trójdzielnego i właśnie od niego dostałam skierowanie na rezonans głowy. Chciałam się dowiedzieć czy na tym rezonansie będą widoczne także stawy skroniowo-żuchwowe? Jakiego rodzaju badaniem mogę wykluczyć ból od stawu? I czy te objawy mogą sugerować inną chorobę?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; ortodontyczna; ocena wszystkich objawów, wywiad chorobowy, rodzaj pracy, obciążenia chorobowe etc; Istotna ocena sprawności, siły i czucia w kończynach, nastroju, wyników badań. OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ!
pozdrawiam i zapraszam z wynikami..

Rezonans jest bardzo istotnym i dokładnym badaniem diagnostycznym,które może pomóc ustalić przyczynę Pani dolegliwości.Jeżeli problem tkwi w SSŻ będzie to widoczne.