Czy na własną rękę można stosować Permen?

Witam czy tabletki Permem Sex Appetite są preparatem bezpiecznym na tyle by móc bez konsultacji lekarskiej zacząć zażywać w celu podniesienia libido i zwiększenia ochoty do seksu. Mąż ma obniżony testosteron, miał robione badania, niestety dalszego leczenia nie chce się podjąć bo jak twierdzi po lekarzach z tym nie będzie chodzić, że sam sobie poradzi. Z doświadczenia wiem ze lepiej skorzystać z pomocy lekarskiej, jednak na siłę nie mogę go do tego zmusić, jest świadomy problemu, jego obniżonej potencji, ale wygląda mi na to że się tego wstydzi. Pytanie jest takie czy mogę podsunąć mu delikatnie mu Permen Sex Appetite, sugerując że te tabletki mogą mu pomóc, z tego co wyczytałam w różnych źródłach są dobre jeśli stosuje się przez jakiś okres, czasu, przynoszą jakieś efekty, przy stosowaniu regularnym, jednak czy biorąc je nagle mu (...) nie zacznie stawać w niespodziewanych momentach, nie chciałabym by mu to jakoś zaszkodziło i przyniosło to odwrotny skutek, chciałabym wzmocnić jego witalność, zwiększyć jego libido, jego ochotę na seks, podobno buzdyganek Turnera difussa wyzwala pożądanie oraz apetyt na seks, podnosi też testosteron, głównie dlatego się nimi zainteresowałam, dodam że na co dzień mąż pracuje fizycznie, praca jest stresująca, męcząca od dłuższego czasu o tych sprawach nie myśli, nie współżyjemy, choć ma świadomość tego problemu to po lekarzach nie chce chodzić. bardzo proszę o opinię, jakieś szersze jakieś informacje co do tego leku, czy mogę być pewna co do tych tabletek, gdybym mu zasugerowała by je spróbował, proszę o jakieś wskazówki, bardzo polegam na opinii specjalistów.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli mąż miał robione badania, które wykazały obniżony poziom testosteronu, to należy przede wszystkim znaleźć przyczynę takiego stanu, aby móc ją skutecznie leczyć. Sugeruję mimo wszystko spróbować namówić męża na wizytę u endokrynologa. Jeżeli chodzi o suplement diety Permen, to nie powinien mu zaszkodzić, ale nie będzie to leczenie przyczynowe. Pozdrawiam!