Czy naciek guza w piersi świadczy o nowotworze złośliwym?
Jeśli pojawił się naciek guza w piersi ,czy swiadczy to jednoznacznie o nowotworze złośliwym(wynik USG) ?

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Szanowna Pani,
z Pani opisu nie można stwierdzić charakteru zmiany. Rozpoznania nowotworu dokonuje się jedynie na podstawie badania histopatologicznego. Proszę skonsultować wynik z badania obrazowego i wskazania do dalszej diagnostyki z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.