Niejednoznaczny wynik biopsji guza piersi

miałam robioną biopsje cieńkoigłowa guza w piersi wynik jest niejedoznaczny badanie trzeba powtórzyć. Zmiana może być włókniakogruczolakiem z nasiloną proliferencją wewnątrzprzewodową lub skupiskiem przewodów z proliferancją wewnątrzprzewodowa. Ale co to właściwie jest? Rak?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powyższe stany nie wskazują jednoznacznie na rozpoznanie i obydwa opisywane są raczej stanami przednowotworowymi potencjalnie mogącymi w przyszłości rozwinąć nowotwór piersi. Pozdrawiam

Przepraszam , ale na odległość W-wa-Gdańsk - nie umiem rozpoznawać chorób - A ZWŁASZCZA RAKA-GDZIE ROZPOZNANIA STAWIA LEK.CHISTOPATOLOG!!!!!!! -- proszę czekać na wynik!!! zż