Czy naczyniak mocno się powiększy, kiedy zacznie się proces wchłaniania?

Mam pytanie odnośnie naczyniaka Synek ma na policzku nie wielkie znamie które na początku nie odstawalo była tylko jasna mala plamka teraz jest mocno czerwona i czuc pod palcem delikatne zgrubienie synek ma 3 miesiace. Czy naczyniak mocno się powiekszy kiedy zacznie sie proces wchnaniania? Powiem szczerze ze trochę sie niepokoje.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta najlepiej u chirurga dziecięco który po badaniu określi Ew metody leczenia czy dalsza obserwacje