Czy należy udać się do szpitala w przypadku podejrzenia ciąży pozamacicznej?

Dzień dobry. Byłam dziś u ginekologa w sprawie 90% pewności o zajściu w ciążę. Ostatnia miesiączka wystąpiła 1 lipca. 4 sierpnia zrobiłam dwa testy ciążowe, oba wyszły pozytywnie, jestem pewna że do zapłodnienia doszło w okolicach 15.07. Lekarz podczas dopochwowego badania USG stwierdził że nie widzi pęcherzyka ciążowego i jeśli do zapłodnienia doszło by w tym momencie to pęcherzyk byłby już widoczny. Po czym stwierdził że mam przyjść na kolejną wizytę za 9 dni ponieważ mogło dojść do podwójnej owulacji lub jeśli dalej nie będzie widać pęcherzyka oznaczać to będzie ciążę pozamaciczną. Powiedziałam doktorowi że niepokoją mnie pewne objawy które nie występowały w pierwszej ciąży a mianowicie: - ból kręgosłupa - zadyszka podczas nawet 5 minutowego stania - zawroty głowy - straszne kłucie lewego jajnika podczas leżenia na prawym boku. Ale doktor powiedział że są to podobno normalne objawy ciąży. Moje pytanie brzmi czy powinnam czekać te 9 dni na wizytę u Pana doktora i wtedy ewentualnie otrzymać skierowanie do szpitala czy zgłosić się samemu do szpitala wcześniej i powiedzieć o objawach i przypuszczeniach ginekologa? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź.

Witam!
Pytanie powinno być skierowane do lekarzy ginekologów. Ja jestem tylko psychiatrą i neurologiem i zawodowo zajmuję się tylko ew. "ciążą urojoną", lub problemem, których leków nie mogę zlecać kobietom ciężarnym. Przykro mi, że nie mogę być przydatny.
Z poważaniem
W. Łuczkowski