Czy nasze małżeństwo ma jeszcze sens?

Dzień dobry.Mam 50 lat mój mąż 55 jesteśmy małżeństwem od 32 lat.Mój problem polega na tym ze mój mąż notorycznie ogląda filmy pornograficzne dla gejów. Widziałam w historii jego przeglądarki. Do zbliżeń dochodzi bardzo rzadko przeważnie z mojej inicjatywy.Mąż tłumaczy się zmęczeniem i tym ze ma już swoje lata.Czasami podczas zbliżeń proponuje mi seks analny kategorycznie odmawiam.Sytuacja ta trwa od ponad 10 lat.Czasami masturbuje się przed ekranem komputera.Kilkakrotnie próbowałam z nim o tym rozmawiać ale podczas rozmowy dostaje ataku furii wypiera się w żywe oczy wyzywa mnie od psychicznie chorych i mówi że powinnam iść do psychiatry.a ja mam dowody na to co on ogląda. I pokazałam mu wypali się i powiedział ze to ja otwieram takie strony w jego komputerze a potem zwala winę na niego.Coraz częściej myślę o rozwodzie.Chciałabym wiedzieć czy nasze małżeństwo ma jeszcze sens ?Czy mam uważać ze mój mąż jest gejem?Tylko dobrze się maskowal przez tyle lat?

Szanowna Pani,

zbyt mało danych do diagnostyki płci mózgu - określenie tożsamości płci. Zalecana jest szczera rozmowa z mężem i wsparcie psychologiczne - terapia małżeńska.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś