Mąż masturbuje się przy pornografii, czy to uzależnienie?

Dobry wieczór Chodzi o mojego męza ,od kilku lat non stop ogląda filmy pornograficzne ,na początku byly to gazety erotyczne ktore znajdowalam ,potem filmy na kasetach oraz plytach .teraz juz siedzi na internecie i godzinami spedza czas przed komputerem.wiem ,ze jest zalogowany na roznych portalach pornograficznych przylapalam go na masturbacji kiedy ogladal te swinstwa.to trwa juz lata .prosze mi powiedziec czy jest uzalezniony od pornografi?z gory dziekuje za odp
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
A jak wygląda Wasze pożycie seksualne? Czy mąż unika zbliżeń z Tobą?
Pozdrawiam

Witam,
Skoro Pani mąż rezygnował ze współżycia z Panią na rzecz pornografii, spędza dużo czasu oglądając takie filmy i to dezorganizuje jego życia, to najprawdopodobniej jest to już uzależnienie.
Pozdrawiam