Czy nerwica może być lekooporna?

Witam. Nigdzie nie moge sie dostac na nfz na psychoterapie.jedynie dzis udalo mi sie zapisac na rozmowy z psychologiem,spotkanie za 3 tyg.czy nerwica moze byc lekooporna?biore juz 5lekow i dalej jest kiepsko.jestem dda,wspoluzalezniona-maz naduzywa alkoholu,rozpoznanie zaburzenia lekowo depresyjne mieszane.czy psycholog mi pomoze z tego wyjsc?

Witam, jak najbardziej może leczyć się Pani w Poradni Zdrowia Psychicznego bądź Poradni Leczenia Uzależnień(,, jestem dda,wspoluzalezniona-maż nadużywa alkoholu") zarówno w jednej jak i w drugiej może Pani podjąć psychoterapię w ramach NFZ. Psychoterapia to dobra metoda jeśli chce Pani uporać się z problemami, o których Pani pisze. Leki stabilizują się do ok 3 tygodni stosowania- dlatego w krótkim czasie po ich przepisaniu może nie odczuwać Pani żadnej poprawy a nawet lekkie pogorszenie nastroju. Proszę wszystkie wątpliwości konsultować z psychiatra, który je Pani przepisał.Pozdrawiam serdecznie, życząc udanej psychoterapii.

Witam. Proszę zwrócić się o pomoc do Poradni Leczenia Uzależnień i tam zapisać się na psychoterapię. Problem jest bardzo poważny. Powodzenia