Agresywność partnera po alkoholu

mam narzeczonego który jest agresywny po alkoholu tylko po większej dawce. nigdy nie podniósł na mnie ręki. krzywdzi tylko siebie raniac sie o wibite szyby czy demolujac mieszkanie. czym to moze byc spowodowane? prosze o pomoc

Witam, dobrym rozwiązaniem będzie pomoc partnerowi jednak jego zachowania agresywne mogą mieć wiele przyczyn, być może także alkohol jest jedna z tych przyczyn. Warto by udała się Pani do Poradni Leczenia Uzależnień i tam porozmawiała o waszych relacjach, zachowaniu partnera ze specjalista psychoterapii uzależnienia/psychologiem(NFZ), bądź udała się na taka wizytę prywatnie.Specjalista pomoże Pani to wszystko poukładać. Pozdrawiam serdecznie

Witam,

Pani partner potrzebuje wsparcia najlepiej specjalistów z Poradni Leczenia Uzależnień w kierunku kontroli spożywania alkoholu. Warto by też było skontaktować się z psychoterapeutą, ponieważ partner może mieć jakieś problemy np. z przeszłości, które ujawniają się reakcjach agresywnych po spożyciu alkoholu, czyli wtedy, gdy nie ma nad sobą kontroli.

Pozdrawiam
Ewa Czernik