Czy neuroleptyki mogą spowodować większą dysforię w wyniku odstawienia Amfetamin?

Czy neuroleptyki, mogą spowodować większą dysforię w wyniku odstawienia Amfetamin? Jestem osobą, z ADHD, co utrudnia sprawę bo amfa idealnie zakrywa przykre objawy, jak ruszanie nogami, neurastenia itp. Czy próbować z neuroleptykami (co pozwoli przeczekać ale nic nie zmieni), czy np. innymi kontrowersyjnymi metodami. Przeciętne metody nie działają, jak oszukać mózg, odblokować plastyczność umysłu tzn powrót od guzika gratyfikacji do rzeczywistości pracując nad sobą bez bólu. Zrobić go minimalnym

Witam. Zdecydowanie odradzam przyjmowanie amfetaminy, może ona jeszcze nasilać zaburzenia. Optymalne leczenie powinno być wdrożone pod kontrolą lekarza psychiatry.