Czy nieprawidłowe oddanie nasienia mogło mieć wpływ na wynik?

Witam, otrzymaliśmy wyniki badania nasienia męża, z których wynika, że jest 100% nieprawidłowych plemnikow(100% wad główki). W czasie oddawania nasienia mąż nie miał pełnego wzwodu o oddał do pojemniczka przezroczysty płyn w obj. 1ml...w czasie stosunku spermy jest zawsze wiecej i jest biała. Czy nieprawidlowe oddanie nasienia mogło mieć wpływ na wynik? Dodam, że badanie to bylo robione komputerowo, natomiast pół roku wczesniej mąż robil również badania w ktorych bylo 85% prawidlowych plemników(badanie mikroskopowe).

Lek. Michał Lenard

Wynik mógł być zafałszowany, warto powtórzyć badanie dl pewności. Pozdrawiam!