Czy nieprawidłowości w badaniu EEG muszą świadczyć o padaczce?

Witam, czy nieprawidłowości w badaniu EEG w którym odnotowano wzmożony rysunek fal wolnych i theta. Musi świadczyć o padaczce? Rezonans głowy i tomograf w normie. Dotychczasowe objawy pojawienie się ruchów mimowolnych miesiąc po CC, drżenia fragmentów mięśni i bóle w okolicy klatki piersiowej, ból kości ogonowej. RTG kręgosłupa krzyżowo lędźwiowego w porządku. Lekarze nie mają pojęcia co mi jest byłam już 3 razy w szpitalu, z powodu braku miejsc wypisano mnie i kazano diagnozować się dalej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.

nie leczymy zapisu tylko chorego , należałoby ocenić zapis ( opis to mało) i dokładnie zbadać chorego