Czy normalne jest takie ich występowanie pod językiem?

Wizytę u laryngologa miałem ponad miesiąc temu w sprawie plam na jęyzku i kamieni migdałkowych, lekarz potwierdził że mam kamienie migdałkowe i stwierdział, że prawdopodobnie to język geograficzny bo mam to od bardzooo dawna, mam też "plica fimbariata" większość z prawej strony języka czyli tych nitkowatych narośli, również bardzo długo. Bardzo denerwują mnie wszystkie zmiany właśnie w jamie ustnej bo te przypadłości to 1 na 100 wystąpienia, a mam je wszystkie, ostatnio zauważyłem małe krostki na dnie jamy ustnej i języka, jestem już wykończony wszystkimi tymi zmianami i badaniami, więc moje pytanie dotyczy właśnie tych krostek czy normalne jest takie ich występowanie pod językiem? mają one wielkość 1 mm i są nierównomiernie rozmieszczone, mogę załączyć zdjęcia jeśli z mojej wypowiedzi nie wynika nic konkretnego. Bardzo denerwuję się cała jamą ustną bo te zmiany są delikatnie mówiąc dyskomfortem.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza dermatologa. , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.