Czy obecność wydzieliny jest normalnym stanem po usunięciu nadżerki?

Witam,
mam 30 lat i jeszcze nie rodziłam. Dwa dni temu miałam wypalaną nadżerkę, moja Pani doktor powiedziała, że nie będzie to miało wpływu na ciążę w przyszłości, ja się jednak trochę tym martwię, czy rzeczywiście miała rację?
Mam jeszcze jedno pytanie, które na ten moment mnie trapi. Od momentu wypalenia aż do tej pory wydostaje mi się jakaś wydzielina na tyle, ze muszę używać wkładek i zmieniać je bardzo często, jest to bardzo niekomfortowe, ale ważniejsze jest to, czy nie jest to jakieś nieprawidłowe?
Równolegle Pani doktor zapisała mi globulki, które maja pomóc w regeneracji po zabiegu, zastanawiam się, czy one mogą pomóc przy tej wydzielinie?

Dzień dobry!
Wypalanie nadżerki nie ma rzeczywiście wpływu na płodność i nie jest przeszkodą w posiadaniu potomstwa.
Obfita wydzielina jest jak najbardziej prawidłowa. Wynika ona z procesu gojenia się szyjki, na której znajduje się sporo gruczołów wydzielniczych.
Należy dbać szczególnie o higienę i nie współżyć aż do zakończenia najbliższej miesiączki.
Z poważaniem