Czy obrzezanie ma wpływ na życie seksualne?

Czy obzezanie ma wplym na życie seksualne?

Dzień dobry.

Uważa się powszechnie, że obrzezanie może skutkować wydłużeniem czasu odbywanego stosunku, co wynika z faktu, że po obrzezaniu główka penisa nie jest osłaniana przez napletek, a w związku z tym jest mniej podatna na bodźce m.in. podczas współżycia.
Uwzględniając powyższe, można rzeczywiście powiedzieć, że obrzezanie może mieć wpływ na życie seksualne, co nie oznacza, że jest np. remedium na przedwczesny wytrysk, który wynika zwykle z przyczyn, zwykle natury psychologicznej.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski

https://abovo.bialystok.pl/