Czy okres powinien trwać 30 dni?

witam, czy to normalne aby okres trwał od 30 dni? pierwszy raz mam coś takiego, staramy się o dziecko a w tym miesiącu po raz pierwszy przez 4 dni miałam bardzo obfity okres, potem był już normalny, ale nadal trwa, w dodatku pojawiły się duże skrzepy krwi i nabłonka co też się nigdy nie zdarzyło do tej pory, dodatkowym nowym objawem to powiekszone, nabrzmiałe piersi i większy brzuch.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie jest to "normalne", by krwawienie miesiączkowe trwało 30 dni. Tak długo trwające krwawienie może ponadto grozić anemią. Proszę zatem nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.